Posuvné steny

imageLahôdkou interiérového designu sú určite posuvné steny, ktoré sú známe predovšetkým ako japonské posuvné steny. Tento názov, samozrejme, získaly z veľkej podobnosti k originálnym japonským stenám.


Široké možnosti využitia

Posuvné steny sú obľúbené díky svojmu luxusnému vzhľadu, ale taktiež pre univerzálnosť použitia. Najčastejšie sú používané ako tieniace prvky k oknám a k preskleným plochám.

Náš TIP! Krása posuvných stien najlepšie vynikne u veľkých francúzskych okien.

Ďalšou možnosťou využitia je vizuálne predelenie priestoru. V domácnostiach to vyzerá veľmi moderne a elegantne, ale tento spôsob rozdelenia priestoru je hojne využívaný aj napríklad v open-space office.

Posledná možnosť je inštalovať posuvné steny k policovým regálom alebo výklenkom v interiéry. Môžete tak jednoducho a elegantne skryť všetko, čo chcete, aby bolo pohľadom skryté a mať dokonale uprataný domov.

Náš TIP! Kombinácia posuvnej steny a kvalitných policových regálov môže vytvoriť napríklad krásnu skriňu na všetky nevyhnutnosti.

Vyberte si látku a zamerajte sa na transparentnosť

Látky si môžete vybať zo širokej ponuky vzorov a farieb. Predovšetkým si však ujasnite transparentnosť danej látky, aby odpovedala vašim požiadavkám a využitiu posuvnej steny vo vašem interiéry.

Náš TIP! Pokiaľ požadujete naprosté zatemnenie interiéru, nie sú pre vás posuvné steny vhodné. Aj keď zvolíte zatemňujúcu látku, ktorá vôbec nie je transparentná, aj tak bude v systéme posuvných stien presvitať svetlo medzi jednotlivými panelmi. V prípade, že požadujete najvyššie zatemnenie, doporučujeme zvoliť iný spôsob tienenia, napríklad látkové alebo rímské rolety.

image

5 dôvodov prečo zvoliť práve posuvné steny od LEHA ?

1. 5 ročná záruka na produkty LEHA vrátane látky a pohonu SOMFY
2. 18 farebných profilov plisé v základnej cene - bez príplatku
3. 3 typy ovládánia bez príplatku - V, VOU a F
4. Výber z viac než 400 farieb a vzorov látok
5. Výber z niekoľkých typov látok - transparentné, polotransparentné, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlite online dopyt na našu e-mailovú adresu: dopyt@sunsystem.sk alebo nás navštívte v ukážkovej prodajni vo Veselí nad Moravou, kde máme vystavené produkty vnútorného tienenia.