Záclonové žalúzie Silhouette

Záclonové žalúzie Silhouette - Nadčasové, Nostalgické, Jemné.

Ilustrační fotografie žaluzií pliséZáclonové žalúzie Silhouette sú dostupné v celej rade rozmerov a farebných odtieňoch. Od mäkkých farieb, cez prírodné tóny až po pastelové farby. V kombinácií s niekolkými druhmi materiálov ponúka žalúzia Silhouette riešenie pre každý interiér a skoro každý rozmer okna. Dostupné, štýlové a moderné doplnky dotvárajú celkový svieži design tejto modelovej rady. UV ochrana, ľahké ovládanie a farebná zladenosť všetkých viditelných prvkov sú ako vždy samozrejmosťou. Ľahké ako hodváb a elegantné ako záclony, to sú praktické a inovatívne žalúzie Silhouette. Jedinečné dekoratívne odtiene umožnia vpustiť do priestoru zafarbené svetlo v množstve presne podla vášho priania. Vyberať môžete z cca 30 farebných odtieňov a prevedenia látok. Žalúzie sa dodávajú v 3 základných šírkach lamiel - 50, 75 a 100 mm. Ovládanie môže byť pomocou šnúry, LiteRise® alebo pohonu.

 

NÁŠ TIP! Zvolte záclonové žalúzie Silhouette spoločne s elektrickým ovládaním pomocou bateriového, poprípade klasického pohonu. Podla našich skúseností a názorov zákazníkov nepôsobí klasické manuálne ovládanie pomocou šnúry luxusným dojmom. Presvedčte sa sami a prídte sa pozrieť do našej ukážkovej predajne a prehliadnite si dôkladne vzorový produkt a posuďte sami, ktorá varianta Vám bude vyhovovať.

Vyberať môžete z niekoľkých základných typov žalúzií Silhouette:

Výběr z několika typů plisé žaluzií

Žalúzie Silhouette ovládané šnúrou

Žalúzie Silhouette LiteRise®

Žalúzie Silhouette PoweRise®

Žalúzie Silhouette na pohon


 

 

5 dôvodov prečo zvoliť práve záclonové žalúzie Silhouette od LEHA?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. 3 základní barvy ochraného boxu - bez příplatku
3. Lze dodat ve 30 odstrínech
4. Výběr ze 3 šířek žaluzie - 50, 75 a 100 mm
5. Možnost osazení bateriovým pohonem - bez nutnosti přívodního napájecího kabelu 

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlite online dopyt na našu e-mailovú adresu: dopyt@sunsystem.sk alebo nás navštívte v ukážkovej predajni vo Veselí nad Moravou, kde máme vystavené produkty vnútorného tienenia.