Produkty

Kvalitné tienenie je velmi dôležité pre každú domácnosť. Chráni pred slnkom v parných letných dňoch a poskytuje pocit naprostého súkromia behom celého roku.

Možností, ako kvalitne a esteticky vybaviť vaše okná kvalitným tienením, je celá rada. Na tomto portále se venujeme roletám, mnohým typom žaluzií a posuvným tieniacim stenám. 

Nájdete tu:

Originálne plisované žaluzie, ktoré sú k dispozícií v 655 farbách a vzoroch tak, aby zapadly do každého interiéru. Medzi plisované žalúzie patria aj veľmi oblúbené žaluzie DUETTE, ktoré sú elegantné a poskytujú veľmi príjemné svetlo, pretože ho sčasti prepúštajú, ale zároveň poskytujú súkromie a tienenie. 

Záclonové žaluzie, ktoré vám pomôžu zútulniť každú miestnosť vo vašom dome, sú ľahučké ako záclony, ale poskytujú kvalitné tienenie. Opäť si ich môžete vybrať v mnohých kombináciách a odtieňoch.

Pokiaľ máte radi krásu jednoduchosti, môžete zvoliť aj klasické horizontálne žalúzie v drevenom alebo hliníkovom prevedení.

Vertikálne žalúzie dodajú interiéru zase úplne iný nádych a štýl. Tieto žalúzie se neinštalujú do okien, ale majú skôr formu elegantného závesu. Poskytujú pritom príjemné svetlo, tienenie v prípade potreby a súkromia vo vašom dome.

Pokiaľ ste se rozhodli pre rolety aj tu vám môžeme vyhovieť. Môžete si zaobstarať klasické látkové rolety v mnohých farbách a vzoroch alebo si zvoliť rímske rolety.

V ponuke máme aj úžasné posuvné steny, ktoré pôsobia v interiéry veľmi elegantne a originálne.