SUN SYSTEM - Vaša pohoda, naša starosť

Spoločnosť SUN SYSTEM s.r.o. vznikla už v roku 1994, čím sa radí mezdi najstaršie a najstabilnejšie firmy v obore tieniacej techniky v rámci Českej a Slovenskej republiky. Z dôvodu takmer 25 ročného pôsobenia na trhu zamestnáváme iba najskúsenejších odborníkov z oboru, ktorí sú pravidelne preškolovaný a zaučený v nových trendoch. V roku 1999 sme rozšírili svoje pôsobenie aj v rámci Slovenskej republiky, kde sme založili spoločnosť SUN SYSTEM SR s.r.o. Za veľmi krátku dobu sa nám podarilo vybudovať kvalitné zázemie pre poskytovanie našich produktov v niekolkých regiónoch na Slovensku. Špecializovaný tým odborných pracovníkov a len tie najkvalitnejšie dodávatelské spoločnosti v našom obore nám zaistili pevné miesto na trhu s tieniacou a garážovou technikou. Naša spoločnosť disponuje kvalitným vozovým a technickým zázemím a preto sme schopný realizovat aj zákazky väčšieho rozsahu.

Ponúkame najviac showroomov v Českej a Slovenskej republike!

Príďte sa pozrieť do našich ukážkových miestností a vyberte si ten správny produkt pre Váš dom, byt či chatu. Naše ukážkové miestnosti nájdete v kontaktoch na našom webe. Nájdete nás v mestách Veselí nad Moravou, Břeclav, Kunovice, Skalica, Trnava, Žilina a Bratislava. Tu si môžete prehliadnúť všetky nami dodávané produkty, vybrať to správne riešenie pre Vás a s obchodným zástupcom vytvoriť presnú cenovú ponuku.

 

Bezplatná a nezáväzná návšteva nášho obchodného zástupcu!

Bezplatnú a nezáväznú návštevu obchodného zástupcu si objednajte ešte DNES ! Môžete kontaktovať jednu z našich pobočiek alebo zdarma zavolajte na bezplatnú linku 800 150 180. V prípade, že radi píšete, neváhejte nám poslať špecifikáciu Vášho dopytu na našu e-mailovú adresu, odpovieme Vám obratom.

 

Iba overený a kvalitný dodávatelia tieniacej techniky!

Vyberáme iba overených, dlhodobých výrobcov najkvalitnejšej tieniacej techniky. Díky tomuto faktu Vám môžeme ponúknuť nadštandardnú záruku až 5 rokov. Medzi našich dodávatelov patria: Leha, Luxaflex, GB products, Inside, Omnika, Bematech a SOMFY.