Drevené žalúzie

Drevené žalúzie - Markantné, Exotické, Prírodné.

image

Drevené žalúzie regulujú prirodzený dopad svetla do interiéru. Vkusné drevené žalúzie vdýchnu vášmu interiéru nezameniteľnú, útulnú a harmonickú atmosféru. Vyberte si z pestrej ponuky jedinečných textúr, inšpiratívnych farieb, prírodných materiálov a ozdobných textílí. Drevené žalúzie sú zárukou praktickej funkčnosti a luxusného spracovania. Lamely týchto žalúzií sú k dostaniu v následujúcich šírkach - 35, 50 a 68 mm. Samozrejmosťou je výber z viac než 80 farebných prevedení lamiel. Žalúziu sa dá doplniť o dekoračný pások v niekolkých farbách. Romantické, moderné, alebo klasické? Vďaka širokému spektru kombinácí si teraz môžete navrhnúť drevené žalúzie presne podla vašich snov a prianí. Nielen materiál, ale aj ekologické spracovanie drevených žalúzií posúvajú váš interiér blížšie k prírode.

 

NÁŠ TIP! Zvoľte drevenú žalúziu Evolution a nájdite tak dotyk nostalgie. Evolution je retro žalúzia s viditelným nosníkom. Táto žalúzia sa dá použiť s niekolkými šírkami lamiel. Žalúzia môže byť vybavená štandardným rebríčkom, prípadne luxusným dekoračným páskom. Presvedčte sa sami o úchvatnom prevedení Evolution v jednom z našich showroomov.

 

Vyberať môžete z niekolkých základných typov drevených žalúzií:

image

Drevené žalúzie Evolution

Drevené žalúzie s páskom

Drevené žalúzie na elektropohon

Bambusové žalúzie

 

 

 

5 dôvodov prečo zvoliť práve drevené žalúzie od LEHA ?

1. 5 ročná záruka na produkty LEHA vrátane látky a pohonu SOMFY
2. Exkluzívne prevedenie - Evolution
3. 3 typy ovládania bez príplatku - V, VOU a F
4. Výber z viac ako 80 farieb lamiel
5. Výber z niekoľkých šírok lamiel - 35, 50 a 68 mm

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlite online dopyt na našu e-mailovú adresu: dopyt@sunsystem.sk alebo nás navštívte v ukážkovej predajni vo Veselí nad Moravou, kde máme vystavené produkty vnútorného tienenia.