Žalúzie plisé

Žalúzie plisé - Decentné, Dekoratívne, Adaptabilné

image

Plisované žalúzie sú univerzálny talent, pokiaľ sa jedná o ochranu proti slnku a nezastaví se pred žiadnym tvarom okna, či už je to trojuholník, lichobežník alebo iného tvaru, tieto žalúzie sa nezlaknú žiadnej architektonickej výzvy. Tieto žalúzie sa skvele hodia aj pre strešné okná a zatienenie zimných záhrad. 

 

Vyberať môžete z obrovského katalógu obsahujúceho 665 možných farieb a vzorov od transparentnej, polotransparentnej, dimount a blackout látky. Ovládanie plisovaných žalúzií môže byť pomocou madla, šnúry, retiazky, klikov, elektropohonu alebo LiteRise® - ovládanie pomocou spodného madla so samosvornou prevodovkou. 

 

Skvelou volbou je taktiež aj možnosť použitia dvou rôznych látok - DEN / NOC. Jedná sa o žalúzie plisé s 2 látkami, ktoré môžu byť odlišné (napr. transparentné a dimout). Tieto žalúzie môžeme osadiť taktiež elektropohonom na 24V od spoločnosti SOMFY. Riadenie tohoto pohonu môže byť pomocou vnútorného spínača alebo dialkového ovládača. Samozrejmosťou je možnosť pripojenia rôznych automatík reagujúcich na svetlo, atd. Vyberať môžete z velkej rady elektropríslušenstva.

 

NÁŠ TIP! Zvoľte žaluzie plisé v provedení DEN / NOC, poprípade v kombinácií s DUETTE® a ovládanie pomocou madiel s typovým označením VOUTN. Táto kombinácia žalúzie plisé je najpopulárnejšia a zároveň najpraktickejšia. Systém, ktorý spojuje dve kontrastujúce plisé tkaniny. Behom dňa sa budete kochať výhladom skrz vysoko transparentnú, ľahkú tkaninu. V noci použijete druhú, nepriehladnú plisovanú látku, ktorou zaistíte dostatok zatemnenia a súkromia. Plisé ponúka možnosť posúvať celú žaluziu od zhora dole, zdola nahore, alebo v kombinácií. To najlepšie z oboch svetov, prirodzené svetlo a súkromie, všetko v jednom. Ideálna volba pre kúpelne alebo do ulice umiestnených okien.

Vyberať môžete z niekolkých základných typov žaluzií plisé:

image

Žalúzie plisé ovládáné madlom

Žalúzie plisé DEN/NOC

Žalúzie plisé na elektropohon

Žalúzie plisé pre atypicke okná

Žalúzie plisé pre zimné záhrady

Žalúzie plisé pre strešné okná

5 dôvodov prečo zvoliť práve plisované žalúzie od LEHA ?

1. 5 rokov záruka na produkty LEHA vrátane látky a pohonu SOMFY
2. 18 farieb profilov v základnej cene - bez príplatkov
3. 3 typy ovládania bez príplatku - V, VOU a F
4. Výber z viac ako 665 farieb a vzorov látok
5. Výber z niekolkých typov látok - transparentný, polotransparentný, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, pošlite online dopyt na našu e-mailovú adresu: dopyt@sunsystem.sk alebo nás navštívte v ukážkovej prodajni vo Veselí nad Moravou, kde máme vystavené produkty vnútorného tienenia.