Rímske rolety

Ilustrační fotografie žaluzií pliséRímske rolety sú veľmi oblúbené. Dokážu dokonale tieniť interiér a navodiť pocit príjemného súkromia. Ich hlavnou výhodou však zostává design, ktorý je dokonale štýový a dokáže navodiť pocit luxusu v každom interiéry.

Ako sa líši rímska roleta od ostatných roliet? Tieniaca tkanina sa u rímských roliet nenavíja na toč, ale radí sa do rovnomerných záhybov, ktoré majú veľmi moderný, ale zároveň nadčasový vzhľad.

Samozrejmosťou je, že je na trhu mnoho farieb a vzorov, takže si môžete zvoliť presne takú rímsku roletu, ktorá dokonale zapadne do interiéru vášho domova, ale napríklad aj do kaviarne alebo do kancelárie. Vždy bude vyzerať luxusne a štýlovo a interiér vhodne oživí aj zútulní. 

Tak isto ako u bežných roliet si môžete zvoliť spôsob ovládania. Rímské rolety môžete ovládať manuálne pomocou retiazky alebo ďialkovým ovládačom, pokiaľ je roleta vybavená motorovým pohonom.

Náš TIP! Rímsku roletu vyberajte takú, ktorá má látku prichytenú ku konštrukcií pomocou suchého zipsu. V prípade potreby tak budete schopný rímsku roletu dať ľahko dole a vyčistiť.

Výběr z několika typů plisé žaluzií

5 dôvodov prečo zvoliť práve rímske rolety od LEHA ?

1. 5 ročná záruka na produkty LEHA vrátane látky a pohonu SOMFY
2. 18 farieb profilov plisé v základnej cene - bez príplatku
3. 3 typy ovládania bez príplatku - V, VOU a F
4. Výber z viac než 400 farieb a vzorov látok
5. Výber z niekoľkých typov látok - transparentné, polotransparentné, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlite online dopyt na našu e-mailovú adresu: dopyt@sunsystem.sk alebo nás navštívte v ukážkovej prodajni vo Veselí nad Moravou, kde máme vystavené produkty vnútorného tienenia.