Záclonové žalúzie

Záclonové žalúzie sú luxusným produktom z kolekcie LEHA. Jedná sa o dokonale premyslené produkty, ktoré slúžia nielen ako ochrana proti slnku. Záclonové žalúzie Vám zútulnia prázdny priestor vo Vašom dome či byte.

Silhouette je jedinečná žalúzia so širokou lamelou - 50, 75 a 100 mm. Ľahké ako hodváb a elegantné ako záclony, to sú praktické a inovatívne žalúzie Silhouette. Jedinečné dekoratívne odtiene umožnia vpustiť do priestoru zafarbené svetlo v množstve presne podla vašich prianí. Mäkká tkanina kombinovaná s čirým materiálom umožňuje žalúziám Silhouette vytvárať jemnú a pohodovú atmosféru. Záclonové žalúzie Silhouette disponujú mäkkou tkaninou pre jemnú reguláciu svetla k dostaniu v niekoľkých lamelách - 4, 7 a 14 mm.

Vďaka ľahkému ovládaniu môžu byť žalúzie Facette zatiahnuté aj vytiahnuté v krátkom okamihu. Texturované lamely sú navrhnuté tak, aby prepúšťaly mäkké a zútulňujúce svetlo. Premyslená kombinácia priehladných a nepriehladných lamiel umožňuje presnú reguláciu svetla a volbu dokonalej rovnováhy medzi súkromím a svetlom v každom okamihu dňa.


Žaluzie Silhouette

Žaluzie Raffinesse

Záclonové žaluzie Silhouette image

5 důvodů proč zvolit právě záclonové žaluzie od LEHA ?

1. 5 let záruka na produkty LEHA včetně látky a pohonu SOMFY
2. Ochranná kazeta vždy sladěna s látkou žaluzie
3. Několik možností ovládání - šňůra, řetízek nebo elektropohon
4. Výběr z více než 120 barev a vzorů látek
5. Výběr z typů šířek lamely

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlite online dopyt na našu e-mailovú adresu: dopyt@sunsystem.sk alebo nás navštívte v ukážkovej predajni vo Veselí nad Moravou, kde máme vystavené produkty vnútorného tienenia.