Žalúzie DUETTE®

Žalúzie DUETTE® - Elegantné, Integrujúce, Ušlachtilé

imageŽaluzie DUETTE® - dvakrát lepší účinok a to hneď v dvoch ohľadoch. Díky vzduchovým komorám medzi pruhmi plisovanej látky sa zvyšuje jak izolačná schopnosť, tak aj filtrácia svetla. Z oslnivého denného svetla sa razom stane príjemné, mäkké izbové svetlo. Aj DUETTE® sú univerzálny talent, pokiaľ ide o trojholník, lichobežník alebo iný tvar okna, žalúzie sa nezlaknú žiadnej architektonickej výzvy. Tieto žalúzie sa skvele hodia aj pre strešné okná a tienenie zimných záhrad. Vyberať môžete z obrovského katalógu obsahujúceho 165 možných farieb a vzorov od transparentnej, polotransparentnej, dimount (pre pracoviská s PC monitormi) a blackout (úplne zatemňujúca látka) látky. Žalúzia DUETTE® sa dá ovládať pomocou madla, šnúry, retiazkov, kľučiek, elektropohonu alebo LiteRise®. Skvelou volbou je taktiež možnosť použitia dvoch rôznych látok - DEN / NOC. Jedná sa o žalúziu s 2 látkami, ktoré môžu byť odlišné (napr. transparentná a blackout). Tieto DUETTE® môžeme osadiť taktiež elektropohonom na 24V od spoločnosti SOMFY. Riadenie tohoto pohonu môže byť pomocou vnútorného spínača alebo diaľkového ovládača. Samozrejmosťou je možnosť pripojenia rôznych automatík reagujúcich na svetlo, atď. Vyberať môžete z veľkej rady elektropríslušenstva.

 

NÁŠ TIP! Zvoľte tieto žalúzie DUETTE® v provedení DEN / NOC, prípadne v kombinácií zo žalúziou plisé a ovládaním pomocou madiel. Táto kombinácia žalúzií je najpopulárnejšia a zároveň najpraktickejšia. Systém, ktorý spojuje dve tkaniny. Behom dňa sa budete kochať výhladom skrz vysoko transparentnú látku. V noci použijete druhú, nepriehladnú plisovanú látku, ktorou zaistíte dostatok zatemnenia a súkromia. Ďalej ponúkajú možnosť posúvať celú žalúziu od zhora dole, zdola nahore, alebo v kombinácií. To najlepšie z oboch svetov, prirodzené svetlo a súkromie, všetko v jednom. Ideálna voľba pre kúpelne alebo do ulice umiestnených okien.

 

OVERENÉ! Žalúzie DUETTE® sú múdrou odpoveďou na stúpajúce ceny energií. Až o 49% menšia tepelná strata u okien, ušetrí až 12% topnej energie, mnohonásobne silnejšia ochrana proti agresívnemu slnečnému žiareniu a príjemná ochrana proti slnku aj zvedavým pohľadom od susedov. DUETTE® blokuje slnečné teplo. Preukázateľne chráni pred agresívnym slnečným žiarením a znižuje absorpciu tepla u okien až o 78%. DUETTE® tlmí hluk v miestnosti. Negatívne dopady na akustiku miestnosti v dôsledku silnejšej ozveny sa často odhalí až dodatočne. Hlukovo tlmiace vlastnosti, ktoré testoval a potvrdil Frauenhoferov inštitút, dokážu výrazne prispieť k vyriešeniu tohoto problému. Preto sa stáva ideálnou formou interiérového tienenia pre zasadacie miestnosti, kancelárie, ale aj obytné miestnosti. Preto môžeme DUETTE® doporučiť na 139% !!!

Vyberať môžete z niekolkých základných typov žalúzií DUETTE®:

image

Žalúzie DUETTE® ovládané madlom

Žalúzie DUETTE® DEN/NOC

Žalúzie DUETTE® na elektropohon

Žalúzie DUETTE® pre atypické okná

Žalúzie DUETTE® pre zimné záhrady

Žalúzie DUETTE® pre strešné okná

5 dôvodov prečo zvoliť práve DUETTE® žalúzie od LEHA ?

1. 5 ročná záruka na produkty LEHA vrátane látky a pohonu SOMFY

2. 18 farebných profilov žalúzií v základnej cene - bez príplatku

3. 3 typy ovládania bez príplatku - V, VOU a F

4. Výber z viac ako 165 farieb a vzorov látok

5. Výber z typov niekoľkých látok - transparentné, polotransparentné, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlite online dopyt na našu e-mailovú adresu: dopyt@sunsystem.sk alebo nás navštívte v ukážkovej predajni vo Veselí nad Moravou, kde máme vystavené produkty vnútorného tienenia.