Látkové rolety Rollo

Látkové rolety Rollo - Variabilné, Moderné, Čisté

imageKeď Vás už nebaví utierať prach z klasických horizontálnych žalúzií, tak sú látkové rolety pre Vás to pravé. Látkové rolety sa dajú inštalovať pred okenný otvor na stenu či strop. Ďalej môžeme rolety umiestniť priamo do okenného otvoru alebo na krídlo okna. Samozrejmosťou je využitie roliet pre tienenie strešných okien zn. Velux, Roto či Fakro. Desiatky prevedení od najjednoduchších až po luxusné a zložité nájdete v našej ponuke. Vyberať môžete z viac než 400 látok rôznych farieb a vzorov. V našej kolekcií tkanín nájdete transparentné, polotransparentné alebo úplne zatemňujúce látky. Ovládanie oboch typov roliet môžete byť pomocou retiazky, kľučiek, ťahom za koncový profil či elektropohonu. Elekropohon značky Somfy z 5 ročnou zárukou môže byť ovládaný spínačom, ďialkovým vysielačom poprípade inteligentným riadením.

 

NÁŠ TIP! Zvoľte látkovú roletu ENERO s dokonalým bateriovým pohonom bez nutnosti prívodu akejkoľvek kabeláže. Tento typ rolety dodávajú iba 3 výrobci interiérových roliet v Európe. Jedná sa o patentovaný systém pohonu Qmotion, ktorý pochádza z Floridy (USA). Ovládanie zaisťujú moderné vysielače v dvoch prevedeniach - 1 kanálové a 6 kanálové. Ďalšia možnosť je riadenie cez Qsync. Jedná sa o najmodernejšiu technológiu ovládanú cez mobilné zariadenia disponujúce systémom iOS alebo Android.

Vyberať môžete z niekoľkých základných typov látkových roliet:

image

Látkové rolety Metal-look

Látkové rolety Deco

Látkové rolety do strešných oken

Látkové rolety na elektropohon

Látkové rolety ENERO

 

5 dôvodov prečo zvoliť práve látkové rolety od LEHA ?

1. 5 ročná záruka na produkty LEHA vrátane látky a pohonu SOMFY
2. Dokonalé prevedenie motoricky ovládaných roliet - ENERO !!!
3. Ovládanie podľa vašich požiadaviek - retiazka, šnúra, kľučka, ťahom za látku alebo na pohon
4. Výber z viac než 520 farieb a vzorov látok
5. Výber z niekoľkých typov látok - transparentné, polotransparentné, dimout a blackout

 

Kontaktujte nás na 800 150 180, zašlite online dopyt na naši e-mailovú adresu: dopyt@sunsystem.sk alebo nás navštívte v ukážkovej prodajni vo Veselí nad Moravou, kde máme vystavené produkty vnútorného tienenia.